KS SKRA CZĘSTOCHOWA - rocznik 2003 - strona oficjalna

Stadion Sto ul. Loretańska 20

2015-10-31, 10:00

Czas spotkania: 60 min.

Relacja z głównej strony Skry Częstochowa :

II liga wojewódzka Młodzik D1 – rocznik 2003
Skra  Częstochowa – Piast Gliwice 2 - 1
sobota  31.10.2015 godz.: 10.00
Częstochowa ul. Loretańska 20 – STO Arena

Bardzo słabo prezentowali się zawodnicy trenera Siudy w pierwszym kwadransie spotkania. Nasza druzyna jakby została w szatni a w grze widać było wiele chaosu i niedokładności. Dopiero po utracie gola "SKrzaki" wzięli się do pracy i z każdą minutą zdobywali przewagę udokumentowaną celnym trafieniem Żabika tuż przed przerwą.
Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Już 2 minuty po wznowieniu gry Jabłoński otrzymał dokładne prostopadłe podanie, wygrał pojedynek z pilnującym go obrońcą i wyszedł na czystą pozycję, a strzałem po ziemi obok bramkarza podwyższył rezultat spotkania. Po zdobytym golu mecz się wyrównał. Gra toczyła się głownie w środkowych strefach boiska. Było sporo walki , zaciętości ale mało sytuacji do zdobycia gola.

KS Skra:

Olczyk (31' Gawęda) - Kercz, Czechowski, Zyzik - Bąk, Kempa, Strzelczyk, Cieślik - Żabik

Grali również: Jabłoński, Kuban, Krupa

Gole zdobywali:

0 - 1 Lis 9'
1 - 1 Żabik 29'
2 - 1 Jabłoński 32'

Link do relacji : http://www.ks-skra.pl/nowosci/mlodziez/id,1611/radosc-i-smutek-mlodzikow.html

Relacja z strony GKS Piast Gliwice :

II WOJEWÓDZKA  LIGA  MŁODZIKÓW 2003 D1 (mecze 2x30’)
Trenerzy: Mariusz Komar, Janusz Wroński
             31.10.2015 Godz.10.00 XII kolejka Częstochowa (sobota) ul. Loretańska 20

Skra  Częstochowa   -   GKS  PIAST  I  GLIWICE  SA
2             ( 1 : 1 )               1

Skład : PIAST  I
Kaczkiewicz – Krzemień, Kacan, Świetlicki, Dziarmaga, Góra, Kamiński, Sroka, Lis -  , Dziendziel,  Harazim, Sobczyk, Mordal

Bramki :   PIAST  I :  1             asysty                                                                   Skra : 2
Lis      - 1 (9’)                          Sroka                                                                    (29’, 32’)

Komentarz trenera:
Bardzo dobre zawody rozegrały obydwie drużyny. Mecz z wiceliderem stał na wysokim poziomie piłkarskim, w którym szczegóły zadecydowały, że to Skra wyszła z tego pojedynku zwycięsko. W 9 minucie po składnej akcji Bartek Sroka podał do Mika Lisa i prowadziliśmy 1:0. Niestety na minutę przed końcem pierwszej połowy nie ustrzegliśmy się błędu w obronie i przeciwnik w podobnych okolicznościach wyrównał. Jeszcze w ostatniej akcji tej części mieliśmy znakomitą okazję żeby znów wyjść na prowadzenie, ale naszemu zawodnikowi zabrakło spokoju by po minięciu bramkarza skierować piłkę do pustej już bramki. Tuż po zmianie stron w 32 minucie stało się decydujące o końcowym wyniku nieszczęście i gospodarze korzystając z naszego gapiostwa zdobyli zwycięską bramkę. Szkoda straconych punktów, bo drużyna zagrała bardzo dobry mecz i na pewno zasłużyła co najmniej na jeden z nich, ale z postawy naszych chłopców na boisku trzeba być naprawdę bardzo zadowolonym.

Link do relacji : http://piastgliwice2003.xn.pl/

herb KS Skra Częstochowa Informacje o kadrze KS Skra Częstochowa

1. Maciej Olczyk  zmiana 31" Dominik Gawęda
2. Maksymilian Zyzik
3. Maciej Kercz  zmiana 31" Kamil Kuban
4. Fabian Czechowski
5. Bartek Bąk
6. Mikołaj Kempa kapitan
7. Jakub Strzelczyk  zmiana 31" Miłosz Krupa
8. Adrian Żabik bramka
9. Fabian Cieślik  zmiana 31" Mateusz Jabłoński bramka

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Skra CzęstochowaKS Rozwój Katowice
KS Skra Częstochowa 1:2 KS Rozwój Katowice
2016-11-12, 11:00:00
    relacja »

KS Skra Częstochowa 1:2 KS Rozwój Katowice
RKS Raków Częstochowa S.A 2:1 Tyski Sport S.A.
Zagłębie S.A Sosnowiec 1:1 MKS Żory
BBTS Podbeskidzie Bielsko - Biała 13:0 SP MOSiR Jastrzębie